8. Amennyiben a Formula-1 korábbi éveieől is hasonló mennyiségű információ állna volna rendelkezésünkre (mozgóképek, a versenyzőkről a maiakhoz hasonló mennyiségű információ), mint napjainkban, az Ön véleménye szerint…
9. Az Ön véleménye szerint a sportág történetének mely évtizedében versenyeztek azok a személyek, akiket leginkább hősnek lehet nevezni?
10. Az Ön véleménye szerint mi emelhet hősi státuszba egy Formula-1-es versenyzőt? (Kérem, maximum 2 válaszlehetőséget jelöljön be) (több válasz lehetséges)
11. Állítson sorrendet az alábbi versenyzők között aszerint, hogy milyen mértékben tartja őket hősnek! (Az első helyre az Ön által leginkább hősnek tartott személyt tegye)
Alberto Ascari
Juan-Manuel Fangio
Jim Clark
Graham Hill
Niki Lauda
Gilles Villeneuve
Alain Prost
Nigel Mansell
Ayrton Senna
Michael Schumacher
12. Az alábbiak közül Ön mely személy, személyek véleményét tartja leginkább hitelesnek a televízióban szereplők közül?
Az RTL Klub mai állandó szakértői stábja (Czollner Gyula, Wéber Gábor, Szabó Róbert)
Palik László
Dávid Sándor
Az 1995-2002 között – a korábban említetteken kívül - Magyarországon tevékenykedő kommentátorok (Várhegyi Ferenc, Földi Attila, Mezei Dániel, Bertalan Zsolt, Juni György)
Az MTV közvetítések korai szakaszának kommentárorai (Frankl András, Knézy Jenő)
A BBC és az ITV korábbi és mai állandó kommentátorai (Murray Walker, James Hunt, James Allen, Martin Brundle)
A német RTL televízió stábja (Heiko Wasser, Christian Danner, Niki Lauda, Florian König)
Egyéb
13. Hasznosnak tartja-e a képernyőn megjelenő pluszinformációkat a versenyzők teljesítményének helyes megítéléséhez? (Sebesség, fordulatszám, a versenyzőt érő erőhatások, fékerőelosztás)
14. Az alábbi nyomtatott terméket osztályozza aszerint, hogy olvasásuk mennyiben befolyásolja az Ön által a versenyzőkről kialakított képet.
15. Mennyire tartja megbízhatónak a magyar médiát a Formula-1 világával kapcsolatban?
16. A különböző Formula-1 témájú számítógépes játékok az Ön véleménye szerint mekkora mértékben tudják a közönség számára az autóversenyzés valódi nehézségét visszaadni?